Logistieke verstoringen: eigen schuld, dikke bult?

Door: Walther Ploos van Amstel Gepubliceerd op 25 aug, 2009 in de rubriek Boeken
Kennisbank onderwerpen: Risicomanagement, Logistiek & Supply-chain management

Opleiding

Boek van de week

Agenda

Workshop

NVP Overijssel organiseert op 15 februai een bijeenkomst over ontslagrecht. Hieronder leest u over de ins en outs van deze bijeenkomst. Inhoud In deze interactieve workshop zal aan de hand[...]

9789043017336-150Het kan zo maar mis gaan. Ineens moeten er enkele miljoenen Senseo’s terug… Een ernstige verstoring van de logistieke keten. Tweederde van de verstoringen organiseren we zelf. Dat wil zeggen dat ergens in de logistieke keten iemand iets doet wat eigenlijk niet zo slim is. Bijvoorbeeld te weinig voorraad aanhouden. Slechts eenderde van de risico’s komt van buitenaf. Denk aan noodweer, politieke instabiliteit, de kredietcrisis. Lees wat TNO-expert Bart Lammers erover te zeggen heeft.

Zelf meer lezen kan ook:

Het boek ‘Risicomanagement en logistiek’, kan uw organisatie tegen een stootje’ is geschreven door experts van TNO. Het bevat naast theorie vele cases van het bedrijfsleven, ziekenhuizen en defensie. Als u zelf aan de slag gaat, is het ‘stappenplan voor de praktijk’ uit dit boek handig.

Tags: , , , , ,

1 Reactie

Alleen al via Managementboek 200 exemplaren verkocht! Een geweldig succes.

Uw reactie op deze bijdrage

  • Alle reacties die zich houden aan onze Code of conduct worden opgenomen.
  • Na het plaatsen kunt u uw reactie nog 30 minuten aanpassen.

Over DeLaatsteMeter.nl

Het is zo vanzelfsprekend: logistiek. Thuis, wanneer een meubelzaak een wandmeubel aflevert en opbouwt. In de supermarkt, waar juist die diepvriesmaaltijd die zo goed smaakt in het schap ligt. Of wanneer de auto een beurt krijgt. Maar iedereen ervaart ook uitverkochte producten, kwaliteitsproblemen, overtollige voorraden en eindeloos wachten op de verwarmingsmonteur. De weblog DeLaatsteMeter.nl gaat je daarbij helpen.

Volg DeLaatsteMeter op Twitter

Redactie