Passagiers van de KLM hebben in vergelijking met andere Europese luchtvaartmaatschappijen de grootste kans om hun koffer kwijt te raken. Dat blijkt uit onderzoek van de Association of European Airlines (AEA). AEA vergeleek de bagagegevens van 24 Europese luchtvaartmaatschappijen. Bij de luchtvaartmaatschappijen raken op elke 1.000 passagiers gemiddeld 11,9 koffers kwijt. Reizigers van de KLM hebben de grootste kans hun koffer bij aankomst op een luchthaven niet op de bagageband aan te treffen. Van elke 1.000 koffers komen er gemiddeld zo’n 20 (!) niet of niet op tijd aan. KLM en Alitalia delen de 23ste plek, net achter Air France op plaats 22. Alleen British Airways en het Portugese TAP doen het nog slechter.
Tags: aea, bagage, Checklisten, klm, koffers, koffers-zoek, parool, schiphol, Soms gaat het fout
2 Reacties
[...] KLM OPNIEUW VERLIEZER VAN DE MAANDSAP: WAT GING ER FOUT BIJ COCA-COLA?MOBIEL INTERNETTEN BIJ VODAFONE: LANG LEVE DE WINKEL /* */ [...]


9 vluchten in 10 dagen waarvan alleen de eerste met KLM naar Beijing. Vlucht gecancelled (volgens mij/ons vanwege te lage bezettingsgraad (30%) door de KLM wing uiteindelijk als laatste 2 met een collega (de jongste van de business class) overgezet naar een china airlines vlucht wel vanzelfsprekend een wachttijd van enkele uren en:
Koffers kwijt die dus dagen achtereen steeds achter me aanreisden. Beijing, Qingdao, Hong Kong, Kuala Lumpur, Kuching, Sibu, Kuala Lumpur en gelukkig via Malaysian airlines wat ruimer en op tijd terug om mijn koffer te vinden.
Wel weer een pak en wat andere kleding moeten kopen en maar wachten om te zien of er weer iets vergoed gaat worden, kan meestal zelfs geen excuus af.
Iedereen succes met onze nationale trots, als ze er niets zinnigs aan gaan doen is het meteen de laatste keer geweest.