Ging deze inkoper nu wel of niet over de schreef?

Door: Walther Ploos van Amstel Gepubliceerd op 14 jun, 2010 in de rubriek Gastcolumns
Kennisbank onderwerpen: Inkoop, Het spel om poen en prestige

Opleiding

Boek van de week

Agenda

Workshop

NVP Overijssel organiseert op 15 februai een bijeenkomst over ontslagrecht. Hieronder leest u over de ins en outs van deze bijeenkomst. Inhoud In deze interactieve workshop zal aan de hand[...]

De mooiste verhalen hoor je vaak pas ‘s avonds laat aan de bar, na een zware dag logistieke colleges. Jonge managers delen hun verbazing over logistiek, inkoop en ICT. Zo ook een frisse, jonge transportmanager bij een grote logistiek dienstverlener. Het bedrijf was net overgestapt van KPN Mobiel naar T-Mobile. Alle 125 chauffeurs kregen een nieuw mobieltje. Het regende al snel klachten: óf de verbinding werd steeds verbroken óf er kwam zelfs helemaal geen verbinding tot stand.
De klant belt waar zijn zending blijft. En jij krijgt de chauffeur niet te pakken.

Dat levert grote operationele risico’s op…. Lees verder op Logistiek.nl.

Tags: ,

Uw reactie op deze bijdrage

  • Alle reacties die zich houden aan onze Code of conduct worden opgenomen.
  • Na het plaatsen kunt u uw reactie nog 30 minuten aanpassen.

Over DeLaatsteMeter.nl

Het is zo vanzelfsprekend: logistiek. Thuis, wanneer een meubelzaak een wandmeubel aflevert en opbouwt. In de supermarkt, waar juist die diepvriesmaaltijd die zo goed smaakt in het schap ligt. Of wanneer de auto een beurt krijgt. Maar iedereen ervaart ook uitverkochte producten, kwaliteitsproblemen, overtollige voorraden en eindeloos wachten op de verwarmingsmonteur. De weblog DeLaatsteMeter.nl gaat je daarbij helpen.

Volg DeLaatsteMeter op Twitter

Redactie