Logistiek in de (near) future…

Door: Jos Steynebrugh Gepubliceerd op 07 dec, 2009 in de rubriek Gastcolumns
Kennisbank onderwerpen: Innovatie, Logistiek & Supply-chain management

Opleiding

Boek van de week

Agenda

shutterstock_41924122Jos Steynenbrugh daagt lezers op Managementsite uit: “Het is niet de eerste keer dat kunstenaars de wereld de weg wijzen. Jules Verne en Da Vinci en vele anderen ‘bedachten’ de vernieuwingen soms eeuwen voordat ze (eindelijk) realiteit werden. Maar ook schilders, schrijvers, beeldhouwers, filmregisseurs zetten soms dingen in beweging door hun specifiek andere kijk, noem het vooruitziende blik. Siemens begrijpt dat en zegt: ‘Als je het kunt dromen kan je het ook maken’. Persoonlijk denk ik, hoop ik, dat ‘Beam me up Scotty’ niet zo ver weg meer is…” als dus Jos op Managementsite.

Hij wenst jou de lezers verwondering en verbeeldingskracht bij wat nieuwe, innovatieve, logistieke ontwikkelingen kunnen betekenen voor hun branche, bedrijf / instelling en natuurlijk voor hen zelf.
Lees de column op Managementsite en discussieer mee.

Tags: , , , , , ,

Uw reactie op deze bijdrage

  • Alle reacties die zich houden aan onze Code of conduct worden opgenomen.
  • Na het plaatsen kunt u uw reactie nog 30 minuten aanpassen.

Over DeLaatsteMeter.nl

Het is zo vanzelfsprekend: logistiek. Thuis, wanneer een meubelzaak een wandmeubel aflevert en opbouwt. In de supermarkt, waar juist die diepvriesmaaltijd die zo goed smaakt in het schap ligt. Of wanneer de auto een beurt krijgt. Maar iedereen ervaart ook uitverkochte producten, kwaliteitsproblemen, overtollige voorraden en eindeloos wachten op de verwarmingsmonteur. De weblog DeLaatsteMeter.nl gaat je daarbij helpen.

Volg DeLaatsteMeter op Twitter

Redactie