Congres ‘verborgen kansen in retail’

Door: Walther Ploos van Amstel Gepubliceerd op 27 apr, 2011 in de rubriek Kennisnetwerken
Kennisbank onderwerpen: Klantgerichtheid, Logistiek & Supply-chain management

Opleiding

Boek van de week

Agenda

vanderlande

Vanderlande Industries, ReBuS en Slimstock Retail nodigen managers uit de retail persoonlijk uit om op donderdagmiddag 19 mei 2011 naar Vanderlande Innovation Centre in Veghel te komen voor het congres ‘verborgen kansen in de retail‘ met praktijkverhalen van Rituals, Makro en DA Retail.

Distributiekanalen vervagen, traditionele supermarkten verliezen marktaandeel en het out-of-home kanaal, zoals de NS Kiosken, tankstations en AH2GO’s groeit.
We zien de opkomst van professionele catering en food service en niet te vergeten de snel groeiende webwinkels, ook voor levensmiddelen.

Everywhere commerce

Je komt de consument straks overal tegen. Dit stelt hoge eisen aan de supply chain. Het aantal webshops groeit met de dag en de onvoorspelbare consument blijft op jacht naar de laagste prijs, de hoogste productbeschikbaarheid en de winkel met de beste service.

Valt er überhaupt nog wel winst te behalen? Absoluut, want sommigen blijken kansen te benutten die anderen tot nu toe hebben laten liggen. We hebben enkele bekende retailers zo ver gekregen dat ze het geheim achter hun succesverhaal komen presenteren.

Congres verborgen kansen in retail

Om hier bij te kunnen zijn, nodigen Vanderlande Industries, ReBuS en Slimstock Retail managers uit de retail persoonlijk uit om op donderdagmiddag 19 mei 2011 naar Veghel te komen.

In het Innovation Centre van Vanderlande, wereldmarktleider op gebied van gemechaniseerde magazijninrichting, organiseren deze 3 A-merken in retail onder de vlag van het Inventory Management Competence Center (IMCC) het evenement.

In de dagelijkse praktijk biedt ReBuS integrale ICT-oplossingen voor retailers en realiseert Slimstock Retail meer omzet door voorraad te optimaliseren in het DC en in de winkel. De samenwerking tussen de drie partners is tot stand gekomen door het delen van één en dezelfde passie:

Hoe krijg je het juiste assortiment op het juiste moment in de juiste winkel tegen de laagste ketenkosten?

Programma

De middag gaat over omzetverhoging, het managen van groei, ketenoptimalisatie en ontzorging van de winkels. Het programma start na de inlooplunch om 13:30 en ziet er inhoudelijk als volgt uit:

  • Opening (dagvoorzitter Prof. Dr. Walther Ploos van Amstel)
  • Rituals op weg naar 1.000 winkels! (Marcel van Groningen, Supply Chain Director Rituals)
  • Pauze met order pick wedstrijd op Pick@Ease werkstation
  • De multi channel aanpak van Makro (Wim Griffioen, Information Systems Director Metro C&C NL)
  • Operational excellence als basis voor groei bij DA Retail (Gert Bos, Logistiek Directeur DA Retailgroep)
  • Pauze & rondleiding Innovation Center
  • RetailLeaks: kengetallen en de do’s & dont’s in retail projecten (Walther Ploos van Amstel)
  • Netwerkborrel & hapjes

Het programma zit zo bomvol praktijkinformatie dat je het als retailer gewoon niet mag missen! Het programma is afgelopen rond 18:30 waarna er nog uitgebreid mogelijkheid is om bij te praten tijdens de borrel. Nadere toelichting vindt u in het programma waaronder een profielschets van de sprekers en een korte toelichting op hun verhaal. Het evenement is alleen toegankelijk voor genodigde retailers.

Nog geen uitnodiging ontvangen?

Indien u interesse heeft om het evenement te bezoeken maar u heeft geen uitnodiging ontvangen of u bent uw persoonlijke inlogcode kwijt, dan kunt u contact opnemen met Robert van Ree .

 

Fashion advies voor deze middag is klassiek casual zonder stropdassen vanwege de dynamische logistiek.

Tags: ,

Uw reactie op deze bijdrage

  • Alle reacties die zich houden aan onze Code of conduct worden opgenomen.
  • Na het plaatsen kunt u uw reactie nog 30 minuten aanpassen.

Over DeLaatsteMeter.nl

Het is zo vanzelfsprekend: logistiek. Thuis, wanneer een meubelzaak een wandmeubel aflevert en opbouwt. In de supermarkt, waar juist die diepvriesmaaltijd die zo goed smaakt in het schap ligt. Of wanneer de auto een beurt krijgt. Maar iedereen ervaart ook uitverkochte producten, kwaliteitsproblemen, overtollige voorraden en eindeloos wachten op de verwarmingsmonteur. De weblog DeLaatsteMeter.nl gaat je daarbij helpen.

Volg DeLaatsteMeter op Twitter

Redactie