Gratis logistiek advies voor MKB met Innovatievouchers SenterNovem

Door: Walther Ploos van Amstel Gepubliceerd op 01 dec, 2009 in de rubriek Kennisnetwerken
Kennisbank onderwerpen: Innovatie, Logistiek & Supply-chain management

Opleiding

Boek van de week

Agenda

Ondernemers die willen innoveren kunnen hun voordeel doen met wetenschappelijke kennis om hun vragen te beantwoorden. Universiteiten en onderzoeksinstellingen hebben deze kennis vaak op de plank liggen.
Maar helaas weten mkb-bedrijven en kennisinstellingen zoals TNO elkaar lang niet altijd te vinden.
Om de brug te slaan zijn de innovatievouchers in het leven geroepen. Een innovatievoucher kan ook worden ingezet voor de betaling van kosten voor een Nederlands of Europees octrooi. Op de website van SenterNovem leest u hoe een innovatievoucher werkt en hoe u gebruik kunt maken van deze regeling.

Tags: , ,

Uw reactie op deze bijdrage

  • Alle reacties die zich houden aan onze Code of conduct worden opgenomen.
  • Na het plaatsen kunt u uw reactie nog 30 minuten aanpassen.

Over DeLaatsteMeter.nl

Het is zo vanzelfsprekend: logistiek. Thuis, wanneer een meubelzaak een wandmeubel aflevert en opbouwt. In de supermarkt, waar juist die diepvriesmaaltijd die zo goed smaakt in het schap ligt. Of wanneer de auto een beurt krijgt. Maar iedereen ervaart ook uitverkochte producten, kwaliteitsproblemen, overtollige voorraden en eindeloos wachten op de verwarmingsmonteur. De weblog DeLaatsteMeter.nl gaat je daarbij helpen.

Volg DeLaatsteMeter op Twitter

Redactie