CITY CARGO: THE CONTINUING STORY…

Door: Walther Ploos van Amstel Gepubliceerd op 01 jan, 2009 in de rubriek Soms gaat het fout

Opleiding

Boek van de week

city-cargo.jpgOok al ging City Cargo eind vorig jaar failliet, er is nog een sprankje hoop op een doorstart voor de Amsterdamse vrachttram. Momenteel onderzoekt de curator Joris Lensink, samen met de Franse vervoerder Veolia, de mogelijkheden voor een doorstart. Dat meldt Nieuwsblad Transport.Nieuwsblad Transport meldt:

Naar verluidt zou het Franse trein- en streekvervoerbedrijf Veolia interesse hebben in samenwerking met de Amsterdamse spoorvervoerder. Lensink is in dienst van het advocatenkantoor De Vos & Partners. Hij verwacht over twee weken de uitslag van het onderzoek binnen te krijgen. Dan weet hij in ieder geval of er een bedrijfsplan ligt. Veolia is volgens hem in ieder geval geïnteresseerd.  Er wordt vooral gekeken naar de financiële haalbaarheid van het project.

Er zijn volgens de Amsterdamse bewindvoerder legio scenario`s om City Cargo voort te zetten. Ook de directeur van het failliete bedrijf, Peter Hendriks, is enthousiast over de mogelijke doorstart. Hij hoopt samen met enkele oud-medewerkers nog en rol van betekenis te kunnen gaan spelen. Wel is hij voor een herstart afhankelijk van de volledig medewerking van de gemeente Amsterdam.

Tags: , ,

Uw reactie op deze bijdrage

  • Alle reacties die zich houden aan onze Code of conduct worden opgenomen.
  • Na het plaatsen kunt u uw reactie nog 30 minuten aanpassen.

Over DeLaatsteMeter.nl

Het is zo vanzelfsprekend: logistiek. Thuis, wanneer een meubelzaak een wandmeubel aflevert en opbouwt. In de supermarkt, waar juist die diepvriesmaaltijd die zo goed smaakt in het schap ligt. Of wanneer de auto een beurt krijgt. Maar iedereen ervaart ook uitverkochte producten, kwaliteitsproblemen, overtollige voorraden en eindeloos wachten op de verwarmingsmonteur. De weblog DeLaatsteMeter.nl gaat je daarbij helpen.

Volg DeLaatsteMeter op Twitter

Redactie